فیلترها
اولویت‌ها
جستجو
خبرخوان

وبلاگ

تفاوت دوچرخه ارزان و دوچرخه گران
0 تفاوت دوچرخه ارزان و دوچرخه گران
بسیاری از افرادی که می خواهند به تازگی دوچرخه ای را خریداری کنند فرق دوچرخه های ارزان قیمت و گران قیمت را نمیدانند و با دیدن قیمت برخی از دوچرخه به این فکر میکنند که با این هزینه می توانند یک موتور سیکلت مناسب و ارزان قیمت خریداری کنند، و دلیل قیمت بالای برخی از دوچرخه‌ها را متوجه نمیشوند، امروزه عوامل زیادی بر قیمت دوچرخه تاثیر گذار است که یکی از اصلی ترین دلیل های افزایش قیمت، بالا بودن قیمت دلار است که به صورت مستقیم و غیر مستقیم تاثیر خود را بر تمامی محصولات و دوچرخه ها میگذارد، خواه دوچرخه وارداتی یا تولید داخل باشد. اما بهتر است به بررسی سایر عوامل افزایش قیمت دوچرخه ها بپردازیم:
0 نحوه تعیین سایز دوچرخه و انتخاب دوچرخه مناسب
یکی از معیارهای مهم برای انتخاب دوچرخه مناسب، سایز دوچرخه است. این امرهمانند انتخاب یک لباس است همانگونه که شما نمیتوانید لباسی با اختلاف 4 سایز از سایز خود بزرگتر و کوچکتر بپوشید، سایز دوچرخه‌تان نیز باید مناسب شما باشد. دوچرخه مناسب ، نه تنها راحت ترین سواری را به شما ارائه می دهد ، بلکه به شما امکان می دهد بهترین عملکرد را از دوچرخه خود داشته باشید. بعلاوه عدم سایز مناسب باعث آسیب رساندن به سلامتتان نیز میشود. به علاوه، اگر می‌خواهید دوچرخه به صورت آنلاین سفارش دهید، بهتر است اطلاعات این مقاله را با دقت مرور کنید تا محصولی که به دست شما می‌رسد دقیقا متناسب با اندازه‌های شما باشد. در این مقاله نحوه اندازه کیری و انتخاب سایز مناسب دوچرخه را به شما آموزش خواهیم داد.
آموزش دوچرخه سواری: چگونه دوچرخه سواری را در بزرگسالی یاد بگیریم
4 آموزش دوچرخه سواری: چگونه دوچرخه سواری را در بزرگسالی یاد بگیریم
یک تصور غلط رایج وجود دارد که اگر از کودکی دوچرخه سواری یاد نگرفته اید ، فرصت خود را از دست داده اید اما هرگز برای اموزش دوچرخه سواری دیر نیست. مریلین نورتکوت طی برنامه ای به نام Pedal Ready در نیوزلند برای بزرگسالان نحوه دوچرخه سواری را آموزش داده است که اکثریت قریب به اتفاق دانش آموزان وی (برخی از آنها با 69 سال سن!) مهارت سواری را فرا گرفته اند. از این گذشته ، یادگیری دوچرخه سواری در بزرگسالی کار دشواری از یادگیری در کودکی نیست ، به شرطی که رویکرد گام به گام یکسانی را در پیش بگیرید - و ترس و اضطراب بزرگ شده را از سر راه بردارید . تنها چیزی که شما نیاز دارید دوچرخه و مکانی امن و کاملاً باز برای تمرین است ، مانند پارکینگ یا پارک خالی. اکنون زمان مناسب یادگیری است تا بتوانید برای یک دوچرخه سواری راحت خارج شوید.
آرشیو وبلاگ